4 proste kroki do błyskawicznej gotówki – bez formalności

4 proste kroki do błyskawicznej gotówki – bez formalności oferuje Halopożyczka. Innowacyjna firma, która udziela wsparcia finansowego w postaci pożyczki bez zbędnych formalności. Dzięki prostym zasadom każdy klient powinien być zadowolony z obsługi. Halopożyczka gwarantuje Ci łatwy i przede wszystkim szybki dostęp do pieniędzy, których potrzebujesz. Cały proces od złożenia wniosku do wypłaty pieniędzy odbywa się online. To, czego potrzebujesz to urządzenie z dostępem do internetu oraz telefon komórkowy i konto bankowe, którego jesteś właścicielem.Wszyscy żyjemy w pośpiechu i czas ma dla nas coraz większe znaczenie.

Wszystko odbywa się w 4 prostych krokach:

  1. Wybierasz kwotę pożyczki
  2. Wypełniasz prosty wniosek
  3. Potwierdzasz swoją tożsamość
  4. Otrzymujesz pieniądze

>Tutaj możesz złożyć wniosek

 

Obecnie trwa promocja dla nowych klientów, którzy mogą skorzystać z RRSO 0%. Oznacza to, że nie ma żadnych kosztów pożyczki. Każdy kto skorzysta z tego typu oferty oddaje dokładnie kwotę jaką pożyczył.

Możesz pożyczyć od 500 zł do 5000 zł. Ale pierwszą pożyczkę możesz otrzymać do 2000 zł. Wszystko to sprawia, że oferta staje się idealnym rozwiązaniem  nagłej potrzeby otrzymania szybkiej gotówki o nietypowej porze. Promocja dla nowych klientów trwa do odwołania.

Pożyczka dostępna jest dla osób, które:

– są w wieku 18 – 75 lat,

– mają miejsce zamieszkania na terytorium Polski oraz posiadają polskie obywatelstwo,

– posiadają własny rachunek bankowy (nie akceptujemy rachunków w SKOK),

– nie mają wpisanych zaległości w bazach danych Biura Informacji Kredytowej oraz Biur Informacji Gospodarczej,

– wypełniły wniosek o pożyczkę oraz poprawnie zweryfikowały swoją tożsamość.

Warto podkreślić, że firma odnotowuje bardzo pozytywne opinie:

„Łatwy wniosek i szybka decyzja kredytowa. Darmowa gotówka na moje konto trafiła również w kilka minut. Polecam!”

„Przejrzystość wniosku  spowodowała, że dostałam pieniądze na konto w dziesięć minut, ogromnie dziękuję!”

Właścicielem Halopożyczka jest firma Primus Finance Sp. z o.o. który jest polskim pośrednikiem. Firma stworzona jest w oparciu o  najnowsze rozwiązania technologiczne oraz dbałość o jakość oraz zadowolenie klientów.
Wieloletnie doświadczenie osiągnięte w pracy w firmach z sektora finansowego m.in. w wiodących bankach na rynku polskim, firmach ubezpieczeniowych i pożyczkowych.
Analiza wszystkich wniosków o pożyczkę zawsze przeprowadzana jest rzetelnie i w oparciu o indywidualne kryteria oraz dane dostępne w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) oraz w Biurach Informacji Gospodarczej (KRD, ERIF, InfoMonitor).
Pożyczka wyróżnia się: przejrzystością, dostępnością brakiem ukrytych opłat.