Nowa Pożyczka 100% online – bez zaświadczeń i na dowolny cel

Nowa Pożyczka 100% online – bez zaświadczeń i na dowolny cel od Syner.pl.

Warto wiedzieć, że złożenie wniosku przez Internet jest bezpłatne. Wstępna decyzja o przyznaniu pożyczki wydawana jest natychmiast. W kolejnym etapie weryfikacji sprawdzane jest Twoje konto i dokonanie opłaty rejestracyjnej na nasze konto. Weryfikacja wniosku może się opóźnić z powodu braku możliwości weryfikacji np. zatrudnienia. Pożyczka przelewana jest na Twój rachunek po pozytywnej weryfikacji w ciągu godziny w godzinach funkcjonowania naszego biura.

Firma udziela pożyczek w kwotach już od 50 zł do 500 zł na okres od 1 do 30 dni. W przyszłości będzie to kwota nawet 3000 zł. Aby otrzymać pożyczkę trzeba mieć od 18 do 75 lat i być obywatelem Polski. Opłata weryfikacyjna wynosi 1 zł i jest to element niezbędny przy rozpatrywaniu zgłoszenia o pożyczkę. Każdy wniosek rozpatrywany jest pod względem poprawności i rzetelności danych.

 

Tutaj możesz sprawdzić pozostałe warunki i złożyć wniosek

Spłata pożyczki

Warunki spłaty pożyczki każdy Klient otrzymuje w Umowie. Spłaty zaciągniętego zobowiązania  należy dokonać w terminie wyznaczonym w umowie pożyczki. Wszelkie informacje, które są niezbędne do spłaty pożyczki znajdują się w umowie. Dodatkowo na trzy dni przed terminem spłaty pożyczki Klient może zostać powiadomiony na adres e-mail lub poprzez wiadomość SMS o terminie i kwocie do spłaty zaciągniętej pożyczki.

Pożyczkę można spłacić szybciej przed terminem, który wskazuje umowa. Po spłacie pożyczki można ubiegać się o kolejną. W tym celu należy odczekać 1-3 dnia aby poprzednia spłata została zaksięgowana. Istnieje możliwość przedłużenia spłaty pożyczki na kolejne 30 dni.