Pierwsza Pożyczka bez Odsetek

Pierwsza Pożyczka bez Odsetek

Kolejna odsłona promocyjnej oferty pożyczki, którą tym razem prezentuje nowa firma na rynku. WANDOO przeznaczony jest dla osób, które potrzebują chwilowego zastrzyku gotówki na niespodziewane wydatki. Ubieganie się o pożyczkę jest niezwykle przejrzyste i proste. Bardzo pomocny w tym jest kalkulator, w którym za pomocą suwaków ustalamy kwotę pożyczki i okres spłaty. Kolejny krok to dokładne i prawidłowe wypełnienia formularza rejestracyjnego. W procesie weryfikacji wymagane jest już przelanie na rachunek Wandoo kwoty 0,01 zł. Umożliwia to szybko i bezpiecznie zarówno potwierdzenie prawidłowości rachunku, na który to będzie przelana kwota pożyczki i jest też elementem wiarygodności osoby starającej się o pożyczkę.

Co wyróżnia tę ofertę na tle innych dostępnych pożyczek pozabankowych. Na pewno dołączyła do grupy, w których to pierwsza pożyczka jest bez odsetek. W tym przypadku wysokość pożyczki wynosi 1500 zł i tyle samo oddajemy nie ponosząc żadnych kosztów (oprócz 0,01 przelewu weryfikacyjnego). Na spłatę mamy 30 dni.

Jeśli w tym okresie osoba, która zaciągnęła pożyczkę nie jest w stanie jej terminowo spłacić firma przygotowała opcję odroczenia spłaty z opcją refinansowania.

Na uwagę zasługuje również bardzo szybki proces weryfikacji złożonego wniosku. Po jego złożeniu nie musimy odchodzić od komputera ponieważ odbywa się to w ciągu zaledwie kilku minut. Taka sytuacja sprawia, że pieniądze, o które się staramy otrzymamy tak szybko jak jest to możliwe.
wandoo.pl
>>Chcesz złożyć wniosek – zapraszamy<<

Osoby, które w terminie dokonają spłaty pierwszej pożyczki mogą się starać o nawet 5000 zł.

Wymagania:

Aby otrzymać pożyczkę:

  1. Musisz mieszkać w Polsce i mieścić się w przedziale wiekowym 20-70 lat.
  2. Nie możesz posiadać opóźnień w spłatach kredytów lub widnieć w rejestrze dłużników.
  3. Musisz posiadać konto bankowe i telefon komórkowy.

Klientów firma obsługuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Oczywiście wniosek można złożyć w każdej chwili, ale jego rozpatrzenie będzie się odbywało tylko w godzinach pracy.