Powitalny Kredyt Gotówkowy

Powitalny Kredyt Gotówkowy to promocyjna oferta przygotowana przez Credit Agricole. Zwykle gdy słyszymy o RRSO 0% pierwszym skojarzeniem są oferty instytucji pozabankowych. Tym razem pożyczkę bez oprocentowania przygotował bank. Czy to przełom w ofertach pożyczek i kredytów, w którym promocje „oddajesz ile pożyczasz” wkraczają do sektora bankowego ?

Kredyt gotówkowy bez prowizji przygotowany został dla osób, które chcą pożyczyć do 3000 zł. Atrakcyjnym rozwiązanie jest fakt, że kwotę taką możesz pożyczyć aż na 12 miesięcy. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 3 000 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 12 miesięcznych równych rat w wysokości 250 zł. Kalkulacja z 15.01.2018 r. na przykładzie reprezentatywnym. Oferta specjalna „Powitalna” trwa do 31.03.2018. Z Oferty specjalnej może skorzystać klient, który w czasie jej trwania zawrze umowę pożyczki gotówkowej w kwocie do 3 000 zł z okresem kredytowania nie dłuższym niż rok. Z Oferty specjalnej nie mogą skorzystać osoby, który przed dniem złożenia w Banku wniosku korzystały już z usług i Credit Agricole. Regulamin promocji oraz formularz kontaktowy znajduje się w linku poniżej

>Tutaj możesz wypełnić formularz kontaktowy

Powitalny kredyt gotówkowy to ciekawy krok i ukłon w stronę klientów, którzy chcieliby skorzystać ze wsparcia finansowego na niewielką kwotę i dłuższy okres czasu zachowując przy tym standardy bezpieczeństwa jaki zapewniają banki.  Jako ciekawostkę warto dodać, że Powitalny kredyt gotówkowy banku Credit Agricole zajął pierwsze miejsce w rankingu opracowanym przez dziennikarzy „Rzeczpospolitej”. Dzięki oprocentowaniu, prowizji i RRSO na poziomie 0%, oferta okazała się najtańszą spośród pożyczek na 3 tys. zł z okresem kredytowania do 12 miesięcy.