Pożyczka bez poręczenia na dowód

Pożyczka bez poręczenia na dowód osobisty i telefonów do pracy

Są sytuacje, kiedy potrzebujemy szybkiego zastrzyku gotówki, ale nie koniecznie muszą o tym wszyscy wiedzieć. Można oczywiście poprosić znajomych albo rodzinę, ale mogą pojawić się pytania a jak to ? a po co ? a dlaczego ?

Właśnie na tego typu sytuację pojawiła się oferta Smart Pożyczka

Smart Pożyczka to szybka gotówka udzielana bez telefonów do pracodawców, bez poręczycieli. Dodatkowy atut tej pożyczki to szybkość i wygoda w całej procedurze uzyskania. Brak ukrytych opłat sprawia, że od razu wiadomo ile pożyczamy i ile oddajemy.

Pierwsza pożyczka do 600 złotych uruchamiania jest, na okres od 5 do 30 dni, całkowicie za darmo. Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł. Pierwsza pożyczka wybrana na okres 5 do 30 dni jest całkowicie za 0 zł. Jej RRSO wynosi 0%, opłata przygotowawcza 0%, prowizja 0 zł.

 

Pożyczka przez internet lub SMS:

Bądź SMART i pożyczaj pieniądze szybko, wygodnie i bez formalności. Smartpozyczka to oferta stworzona dla wszystkich zabieganych, dla których szybkość i wygoda to podstawa .

na stronie firmy możemy przeczytać:

„W domu, w tramwaju, w sklepie z pomocą przyjaznego suwaka wybierasz kwotę pożyczki do 2500PLN i w 15 minut pieniądze są na Twoim koncie. U nas jest inaczej niż w banku. Nie pytamy po co bierzesz pożyczkę. Nie wymagamy segregatora dokumentów. Nie każemy czekać na decyzję kilka dni. Jeśli pożyczka bez zaświadczeń to tylko w smartpozyczka.pl. Poczuj się swobodnie i bierz na co chcesz: wyjazd nad morze, nowy telefon, prezent dla żony, na wizytę u dentysty, rachunek za korepetycję, naprawę samochodu”

Tutaj można uzyskać pożyczkę w 15 minut

Najważniejsze cechy pożyczkiv to:
• Wygodna pożyczka online i SMS,
• Szybki przelew na konto nawet w 15 minut,
• Bez poręczenia, na dowód,
• Brak ukrytych opłat,
• Na co tylko chcesz