Pożyczka na dłużej niż 30 dni

Pożyczka na dłużej niż 30 dni to nowe podejście do oferty mikropożyczek.

Firma Feniko potrafi pożyczyć już 300 zł nawet na okres 4 miesięcy i to na całkiem akceptowalnych warunkach. To nowatorskie podejście do klasycznych chwilówek sprawia, że warto się przyjrzeć się tej ofercie. Feniko to Polska firma Nummus Finanse i jest to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tychach. Działalność pożyczkowa dostępna jest przez Internet, a stworzony system jest łatwy i przyjemny. Wszystko to sprawia, że bezpiecznie w zasadzie w 4 krokach można uzyskać pożyczkę. Wniosek składamy wygodnie przez Internet i jeszcze zanim rozpoczniemy proces wypełniania formularza znamy całkowite koszty związane z obsługą i spłatą pożyczki. Obecnie maksymalnie możemy pożyczyć 1000 zł.

Feniko posiada własną ocenę ryzyka kredytowego co sprawia, że po wysłaniu formularza następuje proces analizy, który jest rzetelny i dosyć szybki. Sprawdzenie, czy dane, wpisane w formularzu są pełne i poprawne może potrwać  do 24 godzin roboczych.

Jeśli wszystko się zgadza, a decyzja o przyznaniu pożyczki jest pozytywna, otrzymujesz SMS i e-mail z instrukcją, co należy zrobić dalej.

Tutaj możesz złożyć wniosek o pożyczkę

Jeśli cały proces przebiegnie prawidłowo pieniądze otrzymasz na rachunek bankowy wskazany i zweryfikowany na etapie wnioskowania. Pożyczka może być udzielona Wnioskodawcy, który posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz jest obywatelem polskim z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.