Kredytowe Okazje

Kredyty i Pożyczki na każdą okazję

Pożyczka na dłużej niż 30 dni

Pożyczka na dłużej niż 30 dni to nowe podejście do oferty mikropożyczek.

Firma Feniko potrafi pożyczyć już 300 zł nawet na okres 4 miesięcy i to na całkiem akceptowalnych warunkach. To nowatorskie podejście do klasycznych chwilówek sprawia, że warto się przyjrzeć się tej ofercie. Feniko to Polska firma Nummus Finanse i jest to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tychach. Działalność pożyczkowa dostępna jest przez Internet, a stworzony system jest łatwy i przyjemny. Wszystko to sprawia, że bezpiecznie w zasadzie w 4 krokach można uzyskać pożyczkę. Wniosek składamy wygodnie przez Internet i jeszcze zanim rozpoczniemy proces wypełniania formularza znamy całkowite koszty związane z obsługą i spłatą pożyczki. Obecnie maksymalnie możemy pożyczyć 1000 zł.

Feniko posiada własną ocenę ryzyka kredytowego co sprawia, że po wysłaniu formularza następuje proces analizy, który jest rzetelny i dosyć szybki. Sprawdzenie, czy dane, wpisane w formularzu są pełne i poprawne może potrwać  do 24 godzin roboczych.

Jeśli wszystko się zgadza, a decyzja o przyznaniu pożyczki jest pozytywna, otrzymujesz SMS i e-mail z instrukcją, co należy zrobić dalej.

Tutaj możesz złożyć wniosek o pożyczkę

Jeśli cały proces przebiegnie prawidłowo pieniądze otrzymasz na rachunek bankowy wskazany i zweryfikowany na etapie wnioskowania. Pożyczka może być udzielona Wnioskodawcy, który posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz jest obywatelem polskim z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Frontier Theme