Pożyczka na wygodne raty już od 1500 zł

Pożyczka na wygodne raty już od 1500 zł do nawet 10.000 zł

Propozycja przygotowana z myślą o osobach, które chciałyby skorzystać z dodatkowej gotówki na dłuższy okres czasu niż proponują standardowe chwilówki. W Monedo możesz pożyczyć nawet na 24 miesiące.

Najważniejsze wymagania jakie trzeba spełnić to mieć ukończone 18 lat. Posiadać konto w jednym z polskich banków oraz osiągać dochody. Do kontaktu z firmą należy również mieć aktywny adres email i telefon komórkowy.

Ważna informacja

Uwaga: to, że figurujesz w rejestrze dłużników nie oznacza, że Twoja aplikacja będzie automatycznie odrzucona. Pod uwagę brane jest wiele innych czynników , a decyzja o pożyczce podejmowana jest indywidualnie  biorąc pod uwagę nie tylko historię kredytową.

Tutaj możesz załatwić formalności

 

Cały proces ubiegania się o pożyczkę jest uproszczony do minimum. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na wypełnianie długich formularzy, odpowiadanie na niepotrzebne pytanie czy przesyłanie zbędnych dokumentów. O pożyczkę możesz aplikować siedząc wygodnie na kanapie. Potrzebujesz tylko komputera, tabletu lub telefonu. W momencie kiedy zaakceptujesz ofertę pożyczki, natychmiast wysyłamy środki na Twoje konto bankowe lub PayPal. Dodatkowo zapewniamy dowolny model i sposób spłaty rat, a o terminie będziesz informowany wiadomością SMS.

Monedo doskonale rozumie potrzeby swoich klientów dlatego zapewnia pożyczkę na dłużej i na wygodne raty.