Pożyczka OK – szybka pożyczka online

Pożyczka OK – szybka pożyczka online.

Jeżeli cenisz sobie szybkość, bezpieczeństwo i wygodę to propozycja przygotowana przez serwis pożyczka OK jest właśnie dla Ciebie. Oferta obejmuje pożyczki do kwoty 3000zł, których spłata rozkładana jest na wygodne miesięczne raty. Maksymalny okres na jaki możesz wziąć pożyczkę to nawet do 24 miesiące. Bardzo wygodna i intuicyjna aplikacja sprawia, ze klient samodzielnie wybiera potrzebną kwotę oraz termin spłaty. Ta duża elastyczność pozwala najlepiej dopasować i dobrać parametry dopasowane do obecnej lub przyszłej sytuacji finansowej.

Cały proces zarówno ubiegania się o pożyczkę jak i jej późniejsza spłata odpowiada najlepszym standardom bezpieczeństwa i jakości z zachowaniem litery prawa oraz zasad etycznych. Firma daje gwarancję, że wszelkie informacje, które zostają przekazane przy składaniu wniosków są przechowywane i przetwarzane w zgodzie z przepisami prawa i z zachowaniem surowych zasad bezpieczeństwa.

Warunki udzielenia pożyczki

Otrzymasz pożyczkę ratalną bez zbędnych formalności. Wystarczy, że spełniasz poniższe warunki:

  • wiek 20-80 lat
  • posiadasz nr PESEL
  • posiadasz stałe i udokumentowane źródło dochodu
  • posiadasz stałe miejsce zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej
  • uzyskałeś pozytywną Ocenę ryzyka
  • zawarłeś z Pożyczkodawcą Umowę pożyczki

System ratalny sprawia, że nie musisz spłacać całej pożyczki w następnym miesiącu. PozyczkaOK daje gwarancję stałych rat, których wysokość ustalana jest samodzielnie. Możesz być pewien, że nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów jeśli regulujesz spłaty w terminie.

Decydując się na pożyczkę ratalną należy wypełnić krótki wniosek podając swoje podstawowe dane. Nie zajmie Ci to więcej niż 5 minut

Tutaj znajdziesz wniosek o pożyczkę

Informacje, które podajesz podczas składania wniosku służą ocenie Twojej zdolność kredytowej. Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz niezwłocznie po przeprowadzeniu Oceny Ryzyka. Firma Pożyczka OK skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub informację o przyznaniu zostanie przesłana za pomocą wiadomości SMS.

Updated: 23 listopada 2015 — 16:25