Pożyczka Pozabankowa 1500 zł

Pierwsza szybka pożyczka Net Credit udzielana jest do 1500 zł, natomiast każda kolejna może być już uruchomiona nawet na 4000 zł, a na spłatę przeznaczonych jest od jednego do trzydziestu dni. Pożyczka udzielana jest już w 15 minut. Tak w skrócie wygląda bardzo dobra oferta firmy Net Credit, która swoje usługi świadczy na znakomitym poziomie. Każda pożyczka udzielana jest bez zabezpieczeń i dokumentów. Dostępna jest dla wszystkich mieszkańców Polski w wieku od 21 do 70 lat. Dostępne są kwoty od 150 do 4000 złotych. Spłaty pożyczki można dokonać za pomocą płatności jednorazowej.

Firma NetCredit jest ambasadorem ideii Fair Play. Od lat wdraża nowe, innowacyjne usługi , które są wzorcem dla innych. Wprowadzona na rynek oferta pożyczki bez zabezpieczeń i dodatkowych dokumentów jest jednym ze sposobów okazania zaufania do swoich klientów. Proste i czytelne zasady sprawiają, że każdy klient nie tylko z intuicyjną łatwością samodzielnie załatwia wszystkie formalności związane z uzyskaniem pożyczki ale również jest obsługiwany z zachowaniem najwyższych standardów. Każdy klient, który terminowo spłaca swoje zobowiązania jest w pewien sposób doceniany poprzez wysyłanie pozytywnych opinii na jego temat. Tym samym każdy lojalny pożyczkobiorca ma ułatwione nowe możliwości i dostęp do atrakcyjnych ofert.

Tutaj zobacz jak łatwo uzyskać pożyczkę

.

Jakie wymagania należy spełnić aby otrzymać pożyczkę w Net Credit?

„Aby otrzymać pożyczkę:
* musisz być osobą na stałe mieszkającą i pracującą w Polsce i mieć od 20 do 70 lat;
* nie możesz posiadać opóźnień w spłacie pożyczek (obecnych oraz już spłaconych)
* musisz mieć stałe dochody;
* musisz posiadać rachunek w którymkolwiek z polskich banków oraz aktywne podłączenie do sieci telefonii komórkowej ”

Możliwości przedłużenia pożyczki

Zwykle pożyczka przez Internet udzielana jest na okres do 30 dni. Jeżeli z jakiś powodów pożyczkobiorca nie może w tym czasie zwrócić pożyczonej kwoty ma możliwość przedłużenia jej na 7, 14 lub 30 dni. Ważne jednak jest aby nie czekać do ostatniej chwili i przedłużenie musi nastąpić przed upłynięciem terminu spłaty. Warunkiem przedłużenia jest wpłata kosztów za przedłużenie okresu spłaty pożyczki.