Pożyczka Property Secured Fund

Pożyczka Property Secured Fund – kompleksowe wsparcie.

Konsolidujemy zadłużenia, spłacamy dotychczasowych wierzycieli, negocjujemy z bankami i wykupujemy trudne wierzytelności.

To nowa propozycja dla firm, . Oferowana kwota pożyczki od 100 tys. do miliona zł., bez zaświadczeń z ZUS i US przyznawane na okres od 6 do 12 miesięcy.

Wstępna decyzja w ciągu 48h od złożenia pełnego wniosku.

>Tutaj możesz złożyć wniosek

Pożyczkę możesz przeznaczyć na dowolny cel.

Firma oferuje pomoc w pozyskaniu środków finansowych zarówno  dla firm jak i osób prywatnych.  W ofercie można znaleźć zapewnienie o  rynkowych cenach. Do głównych zalet należą błyskawiczna decyzja i prosta procedura uzyskania.

Głównym zabezpieczeniem udzielonego wsparcia finansowego stanowią nieruchomości niezabudowane i zabudowane, w tym mieszkaniowe, handlowe, rekreacyjne, usługowe a nawet magazynowe.

cytat ze strony firmy:

„Finansujemy też Klientów w kryzysie, z negatywnym BIK, zaległościami US, ZUS. Konsolidujemy zadłużenia, spłacamy dotychczasowych wierzycieli, negocjujemy z bankami i wykupujemy trudne wierzytelności.”

Ważne :

Nie są pobierane żadne opłaty związane z rozpatrywaniem zgłaszanych wniosków. Klient nie ponosi żadnych kosztów do dnia przelewu pożyczki na jego konto.

Updated: 4 listopada 2015 — 20:11