Pożyczka z negatywną historią w BIK i KRD

Pożyczka z negatywną historią w BIK i KRD, zajęcie komornicze także nie będzie stanowiło problemu.

Brzmi niewiarygodnie ?  A jednak pojawiła się firma, która przygotowała rozwiązanie pomocy finansowej dla osób które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej. I nie chodzi tu o żadne usługi przedpłat, opłat przygotowawczych i próby wyłudzenia pieniędzy.

RapidaMoney to nowo powstała firma na rynku polskim, ale w udzielaniu pożyczek ma duże doświadczenie. Działa w Wielkiej Brytanii już od 2005 roku. Imponująca jest ilość udzielonych kredytów na łączną kwotę 5 miliardów złotych 230 tysiącom klientów. Firma działa według jasnych zasad, bez ukrytych kosztów.

Klienci mogą pożyczyć do 25,000 zł na okres do 48 miesięcy.

Jak ?

„Czy zdarzyło Ci się, że bank odrzucił Twój wniosek o kredyt? My jesteśmy inni. Jeśli masz kogoś, kto za Ciebie poręczy, Twoja negatywna historia kredytowa nie ma dla nas znaczenia!”

>Tutaj możesz złożyć wniosek o pożyczkę bez BIK, KRD

Pożyczka w Rapidamoney jest szybka i łatwa!

Pierwszy krok to wypełnienie i podpisanie online naszego 5-cio minutowego formularza zgłoszeniowego. Pożyczka może być przyznana osobie w wieku 18-75 lat, która posiada status rezydenta, czyli zamieszkuje na terenie Polski . Pożyczkobiorca nie może być w trakcie postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej oraz musi wykazać zdolność do pokrycia miesięcznej raty. Potrzebny będzie również znajomy lub członek rodziny, który zgodzi się być Twoim gwarantem.

46.1% RRSO (zmienna)
Pożyczasz 20000 na 48 miesięcy, płacąc 822.85 na miesiąc, całkowita kwota do zapłaty 39496.72. Prowizja za udzielenie pożyczki: 13600. Oprocentowanie stałe: 10%