Pożyczki od osób prywatnych bez pośredników

Pożyczki od osób prywatnych bez pośredników, dzięki Finansowo.pl

To największy serwis w Polsce oferujący krótkoterminowe pożyczki społecznościowe. Bez pośredników, bez formalności, szybko i bezpiecznie! W serwisie pożyczasz pieniądze bezpośrednio od innych ludzi. System łączy osoby, które potrzebują pieniędzy z tymi, którzy je mają. Dzięki wyeliminowaniu pośredników – banków i firm pożyczkowych – możesz pożyczać szybciej, taniej i wygodniej.

Warunki pożyczek – Samodzielnie decydujesz o warunkach pożyczki.

Każdy klient zainteresowany pożyczką ustala warunki ile zapłaci za pożyczkę. Dokonując dobrowolnych weryfikacji, każdy zwiększa swoją wiarygodność dzięki czemu  pożycza taniej.

Koszty

To jeden z najciekawszych punktów ponieważ w serwisie masz pełną kontrolę nad kosztami. Zawsze z góry znasz całkowity koszt pożyczki, który jest stały w czasie jej trwania. Dodatkowo, masz możliwość negocjowania kosztów przedłużenia spłaty z Pożyczkodawcą.
finansowo.pl

Kliknij tutaj – zobacz jak to działa

a co o warunkach pożyczki mówią jej klienci:

W banku nie miałam wystarczającej zdolności kredytowej, dodatkowo te procedury, dokumenty, zawracanie głowy, a kwoty były niewielkie. Wolałam wziąć pożyczkę na Finansowo.pl niż prosić rodziców lub znajomych.

Bankowi nie tyle że nie ufam, ale banki są drogie i ta mobilność. Jak mam cztery razy w roku pójść po 500 złotych, to raczej bank by odmówił. Na karcie dadzą Ci od razu kilka tysięcy, ale staram się wystrzegać rzeczy, które mogą mnie kusić. Tutaj mam lepszą kontrolę.

Polecamy pożyczki między ludźmi – to dobra alternatywa, dla tradycyjnych banków lub instytucji finansowych.

Updated: 30 października 2015 — 13:17