Szybka Gotówka bez zbędnych pytań bez weryfikacji w BIK

Szybka Gotówka bez zbędnych pytań od firmy Cashper. Wystarczą minimalne zarobki 1000 zł i już możesz starać się o pożyczkę. Maksymalna kwota, jaką można pożyczyć to 2000 zł na 30 lub 60 dni. Cały proces ubiegania się o pożyczkę jest prosty i przyjazny dla każdego. Zasady udzielania są przejrzyste.

Firma Lepiej niż ktokolwiek inny rozumie potrzebę dodatkowej gotówki, od ręki, bez zbędnych formalności i pytań. Dlatego oferta to dobre rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje szybką chwilówkę.

Kto może ubiegać się o pożyczkę:

Pożyczkę w Cashper może uzyskać każdy obywatel RP, który ukończył 21 lat, legitymujący się stałymi dochodami z tytułu pensji, własnej działalności, emerytury lub dochodów z innych źródeł. Osoba wnioskująca o pożyczkę po raz pierwszy, musi przedstawić kopie dokumentów potwierdzających dane z formularza rejestracyjnego: dowód osobisty, zaświadczenie o dochodach, numer rachunku bankowego, dokument potwierdzający adres zamieszkania np. rachunek za media.

Tutaj możesz złożyć wniosek o pożyczkę krótkoterminową

Pożyczka udzielana jest na dowolny cel, uzależniony jest od potrzeb klienta – może być nim niespodziewany wydatek, zaległy rachunek albo inna sytuacja życiowa.

Ważna informacja:

Czy mogę wnioskować o pożyczkę, gdy moje dane znajdują się w BIK?

Tak – nie stanowi to dla nas problemu. Rodzaj oferowanych pożyczek przez Cashper, nie wymaga zaświadczenia z BIK, ale jeśli posiadasz negatywny wpis w bazie dłużników ERIF BIG S.A. wniosek zostanie odrzucony.